KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16185423
*
nr 1618 5423
Oljemålning
Anders Andrén, Skärgårdsmotiv, "Ejder". Signerad. Olja på pannå, 37x45 cm, yttermått inklusive ram: 46x54 cm
Följerätt
Utrop:
700 kr
Såld:
1.100 kr
Sista tid för bud online:
måndag 6 maj 2024
kl 19:16:14
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
29/4 22:20:06
1
300 kr
6/5 11:31:05
2
Vinnande bud
6/5 12:10:20
1
500 kr
6/5 12:10:20
2
600 kr (Budbetjänt)
6/5 15:44:14
3
800 kr
6/5 15:44:14
2
900 kr (Budbetjänt)
6/5 15:45:10
3
1.000 kr
6/5 15:45:10
2
(budbetjänt)
Läs om budbetjänten
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: anders andrén olja olja på pannå oljemålning oljemålningar skärgård skärgården skärgårdsmotiv vatten
-
8313 Oljemålning
Bruno Karlsson (1927-2020), Sverige. Sig, kustland..//
Auktionen avslutas
om en vecka
27 maj kl 19:23
-
1007 Oljemålning
Einar Nerman (1888-1983), Sverige. "Gammal dam". S..//
Auktionen avslutas
om en vecka
27 maj kl 19:36
-
8116 Oljemålning
Elmar Karimov (f. 1965), Azerbajdzjan. Signerad. O..//
Auktionen avslutas
om en vecka
27 maj kl 18:41
-
8021 Oljemålning
F Giessel, Signerad, Fiskegubbar. Olja på duk, 71x..//
Auktionen avslutas
om en vecka
27 maj kl 18:15
-
8047 Oljemålning
Gabriella Alexa. Signerad. Olja på duk, yttermått ..//
Auktionen avslutas
om en vecka
27 maj kl 18:32
-
8046 Oljemålning
Gabriella Alexa. Signerad. Olja på duk, yttermått ..//
Auktionen avslutas
om en vecka
27 maj kl 18:32
*
Oljemålning
Läs om budbetjänten
nr 1618 5423
Oljemålning
Anders Andrén, Skärgårdsmotiv, "Ejder". Signerad. Olja på pannå, 37x45 cm, yttermått inklusive ram: 46x54 cm
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 700 kr |
Såld: | 1.100 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 6 maj 2024 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
29/4 22:20:06 | 1 | 300 kr |
6/5 11:31:05 | 2 | Vinnande bud |
6/5 12:10:20 | 1 | 500 kr |
6/5 12:10:20 | 2 | 600 kr (Budbetjänt) |
6/5 15:44:14 | 3 | 800 kr |
6/5 15:44:14 | 2 | 900 kr (Budbetjänt) |
6/5 15:45:10 | 3 | 1.000 kr |
6/5 15:45:10 | 2 | (budbetjänt) |
Läs om budbetjänten
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: anders andrén olja olja på pannå oljemålning oljemålningar skärgård skärgården skärgårdsmotiv vatten
-
8313 Oljemålning
Bruno Karlsson (1927-2020), Sverige. Sig, kustland..//
Auktionen avslutas
om en vecka
27 maj kl 19:23 -
1007 Oljemålning
Einar Nerman (1888-1983), Sverige. "Gammal dam". S..//
Auktionen avslutas
om en vecka
27 maj kl 19:36 -
8116 Oljemålning
Elmar Karimov (f. 1965), Azerbajdzjan. Signerad. O..//
Auktionen avslutas
om en vecka
27 maj kl 18:41
-
8021 Oljemålning
F Giessel, Signerad, Fiskegubbar. Olja på duk, 71x..//
Auktionen avslutas
om en vecka
27 maj kl 18:15 -
8047 Oljemålning
Gabriella Alexa. Signerad. Olja på duk, yttermått ..//
Auktionen avslutas
om en vecka
27 maj kl 18:32 -
8046 Oljemålning
Gabriella Alexa. Signerad. Olja på duk, yttermått ..//
Auktionen avslutas
om en vecka
27 maj kl 18:32